Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Dobra

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Oferta pracy na stanowisko pomocnicze i obsługi Robotnik Gospodarczy na terenie Boiska sportowego w Dobrej przy ul. Sportowej

Nasz znak: ZO.OK.210.14.2017.TG

Dobra, dnia 28 sierpnia 2017 r.

OFERTA  ZATRUDNIENIA

W Ó J T   G M I N Y   D O B R A

ul. Szczecińska 16a

72-003 Dobra

ogłasza

konkurs ofert pracy

na stanowisko pomocnicze i obsługi

R O B O T N I K    G O S P O D A R C Z Y

na terenie   B O I S K A    S P O R T O W E  G O

w miejscowości  D O B R A  przy ul.  S P O R T O W E J

I. Nazwa i adres jednostki:

Urząd Gminy Dobra, ul. Szczecińska 16a, 72-003 Dobra.

II. Informacja o warunkach pracy:

  1. Miejsce pracy:

Miejscowość Dobra, ul. Sportowa (Gmina Dobra).

  1. Określenie stanowiska pracy:

Robotnik gospodarczy.

  1. Nawiązanie stosunku pracy:

Nawiązanie stosunku pracy nastąpi:      od dnia 17 października 2017 r.

Forma zatrudnienia:                                umowa o pracę na czas nieokreślony,

zostanie poprzedzona umową na czas określony.

Wynagrodzenie zasadnicze:                   2.120,00 złotych brutto.

Wymiar czasu pracy:                              pełny etat.

III. Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  1. Wymagania niezbędne:
  1. Obywatelstwo polskie.
  2. Wykształcenie podstawowe, zawodowe.
  3. Niekaralność.
  4. Zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.
  5. Dobry stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie.
  6. Posiadanie uprawnień do kierowania pojazdem osobowym kategorii B.
  1. Wymagania  dodatkowe:
  1. Wysoka kultura osobista.
  2. Rzetelność, dokładność.
  3. Odpowiedzialność, dyspozycyjność.
  4. Umiejętność pracy w zespole.

IV. Zakres zadań wykonywanych na powierzonym stanowisku:

Zakres powinności wynikający
z art. 100 i 211 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy:

Obowiązkiem pracownika jest sumienne i staranne wykonywanie pracy i stosowanie się do poleceń przełożonych, które dotyczą pracy, jeżeli nie są sprzeczne z przepisami prawa lub umową o pracę. Pracownik jest obowiązany w szczególności przestrzegać:

  1. Obowiązującego u pracodawcy czasu pracy, regulaminu pracy i ustalonego porządku.
  2. Przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów przeciwpożarowych.
  3. Zasad współżycia społecznego.
  4. Dbać o dobro pracodawcy, chronić jego mienie oraz zachować w tajemnicy informacje, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę.

Podstawowym obowiązkiem pracownika jest:

  1. Dbałość o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy.
  2. Stosowanie odzieży i obuwia roboczego zgodnie z ich przeznaczeniem.
  3. Niezwłoczne zawiadomienie przełożonych o zauważonym w miejscu pracy wypadku albo zagrożeniu życia lub zdrowia ludzkiego.

Zakres obowiązków obowiązujący na stanowisku pracy:

    1. Wykonywanie prac porządkowych na terenie Boiska sportowego w miejscowości Dobra przy ul. Sportowej, poprzez:

1. utrzymywanie w czystości parkingu,

2. zbieranie nieczystości na całym terenie,

3. opróżnianie koszy na śmieci, wystawianie pojemników na śmieci w dniu ich wywozu.

  1. Utrzymywanie w czystości i porządku miejsca postojowego dla rowerzystów, poprzez:

1. utrzymywanie w czystości miejsca postojowego (m.in. usuwanie śmieci itp.).

2. opróżnianie koszy na śmieci.

  1. Wykonywanie prac pielęgnacyjnych terenów zielonych:

1. koszenie, zbieranie skoszonej trawy, grabienie.

2. pielęgnacja nasadzeń (podlewanie, odchwaszczanie, nawożenie, itp.).

  1. Utrzymywanie w sprawności stołów, ławek poprzez wykonywanie wszelkich napraw, konserwacji.
  2. Zgłaszanie na bieżąco wszelkich awarii i usterek zarówno w budynku socjalnym jak i na całym terenie.
  3. Dbanie o powierzony sprzęt.
  4. Otwieranie i zamykanie terenu zgodnie z ustalonymi godzinami.
  5. Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach sanitarnych w budynku socjalnym, poprzez mycie podłóg, odkażanie środkiem chemicznym muszli klozetowych, umywalek.
  6. Powiadamianie przełożonego o mających miejsce na terenie boiska zdarzeniach, mogących stanowić zagrożenie dla zdrowia lub życia przebywających tam osób lub mogących przynieść szkodę w mieniu gminy.
  7. Zwracanie uwagi osobom, które nie przestrzegają regulaminu korzystania z boiska sportowego.
  8. Wykonywanie zgodnie z obowiązującymi przepisami czynności związanych z bezpiecznym i skutecznym zabezpieczeniem obiektu w zakresie BHP i ppoż.
  9. Zabezpieczenie mienia na obiekcie przed kradzieżą i dewastacją.
  10. Przygotowywanie obiektu i sprzętu na imprezy.
  11. Pomoc w organizacji spotkań okazjonalnych, imprez artystyczno-kulturalnych i sportowo rekreacyjnych.
  12. Przestrzeganie terminów korzystania z terenów sportowych zgodnie z ustalonym terminarzem.
  13. Wykonywanie innych poleceń przełożonych w ramach powierzonego zakresu czynności.

Pracownikowi zabrania się:

  1. Spożywania w miejscu świadczenia pracy napojów alkoholowych i przyjmowania środków odurzających orz przebywania w miejscu świadczenia pracy pod wpływem takich napojów lub środków.
  2. Opuszczania w czasie pracy, bez zgody przełożonego, miejsca pracy.
  3. Wynoszenia z miejsca pracy, bez zgody przełożonego, jakichkolwiek rzeczy nie będących własnością pracownika.
  4. Wykorzystywania bez zgody przełożonego sprzętu i materiałów pracodawcy do czynności niezwiązanych z wykonywaną pracą.

V. Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

Miejsce pracy:

Świadczenie pracy odbywać się będzie na terenie boiska sportowego w miejscowości DOBRA przy ul. SPORTOWEJ.

Stanowisko pracy:

  1. Praca od poniedziałku do piątku zgodnie z harmonogramem pracy; możliwość pracy
    w soboty i w niedzielę.
  2. Z wykonywaniem zadań służbowych wiąże się praca w różnych warunkach atmosferycznych (praca na zewnątrz w zmiennych warunkach atmosferycznych).

VI. Oferta powinna zawierać następujące dokumenty:

      1. Życiorys z opisem dotychczasowej działalności zawodowej (CV).
      2. List motywacyjny.
      3. Kwestionariusz osobowy (wzór do pobrania).
      4. Kserokopia świadectwa szkolnego.
      5. Kserokopie świadectw pracy.
      6. Inne kserokopie dokumentów o posiadanych kwalifikacjach, umiejętnościach, uprawnieniach, jednoznacznie potwierdzające spełnienie wymagań niezbędnych i dodatkowych.
      7. Kserokopię dokumentu dowodu osobistego.
      8. Kserokopię dokumentu prawa jazdy.
      9. Oświadczenie kandydata, iż kandydat nie był karany (wzór do pobrania).
      10. Oświadczenie kandydata o posiadaniu zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych (wzór do pobrania).
      11. Oświadczenie kandydata, że posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku pracy (wzór do pobrania).

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie Urzędu Gminy Dobra lub przesłać za pośrednictwem poczty na adres Urzędu:

Urząd Gminy Dobra

w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Oferta pracy na stanowisko pomocnicze i obsługi Robotnik gospodarczy na terenie boiska sportowego w miejscowości Dobra przy ul. Sportowej”.

Oferty należy składać w terminie:

do dnia 21 września 2017 r. do godziny 15.00.

Aplikacje, które wpłyną do Urzędu Gminy Dobra po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane.

Osoby spełniające wymogi formalne zostaną powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być podpisane i opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”.

Osoba do kontaktu:

Tamara Gębuś, Inspektor w Zespole Organizacyjnym w Urzędzie Gminy Dobra,
Telefon kontaktowy: 91 424 44 93.

Z up. Wójta Gminy

mgr Rozalia Adamska

SEKRETARZ GMINY

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Tamara Gębuś

Data wytworzenia:
31 sie 2017

Osoba dodająca informacje

Kinga Kowalewska

Data publikacji:
31 sie 2017, godz. 13:31

Osoba aktualizująca informacje

Data aktualizacji:
31 sie 2017, godz. 13:55