Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Dobra

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Oferta zatrudnienia na stanowisko robotnicze na Terenie rekreacyjnym w Mierzynie "MIERZYNIANKA"

Nasz znak: ZO.OK.210.2.2017.TG

Dobra, dnia 23 lutego 2017 r.

OFERTA  ZATRUDNIENIA

Wójt Gminy Dobra

ul. Szczecińska 16a

72-003 Dobra

ogłasza

konkurs ofert pracy

na stanowisko robotnicze

na Terenie rekreacyjnym w Mierzynie „MIERZYNIANKA”

ul. Nasienna 20

72-006 Mierzyn

I. Nazwa i adres jednostki:

Urząd Gminy Dobra, ul. Szczecińska 16a, 72-003 Dobra;

II. Informacja o warunkach pracy:

  1. Miejsce pracy:

Teren rekreacyjny w Mierzynie „MIERZYNIANKA”

ul. Nasienna 20, 72-006 Mierzyn

  1. Określenie stanowiska pracy:

Stanowisko robotnicze.

  1. Nawiązanie stosunku pracy:

Nawiązanie stosunku pracy nastąpi: od dnia 01 kwietnia 2017 r.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony.

Wymiar czasu pracy:  pełny etat.

III. Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  1. Wymagania niezbędne:
  1. Obywatelstwo polskie.
  2. Wykształcenie zawodowe.
  3. Dobry stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie.
  1. Wymagania  dodatkowe:
  1. Wysoka kultura osobista.
  2. Rzetelność, dokładność.
  3. Odpowiedzialność, dyspozycyjność.
  4. Umiejętność pracy w zespole.

IV. Zakres zadań wykonywanych na powierzonym stanowisku:

Zakres powinności wynikający
z art. 100 i 211 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy:

Obowiązkiem pracownika jest sumienne i staranne wykonywanie pracy i stosowanie się do poleceń przełożonych, które dotyczą pracy, jeżeli nie są sprzeczne z przepisami prawa lub umową o pracę. Pracownik jest obowiązany w szczególności przestrzegać:

  1. Obowiązującego u pracodawcy czasu pracy, regulaminu pracy i ustalonego porządku.
  2. Przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów przeciwpożarowych.
  3. Zasad współżycia społecznego.
  4. Dbać o dobro pracodawcy, chronić jego mienie oraz zachować w tajemnicy informacje, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę.

Podstawowym obowiązkiem pracownika jest:

  1. Dbałość o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy.
  2. Stosowanie odzieży i obuwia roboczego zgodnie z ich przeznaczeniem.
  3. Niezwłoczne zawiadomienie przełożonych o zauważonym w miejscu pracy wypadku albo zagrożeniu życia lub zdrowia ludzkiego.

Zakres obowiązków obowiązujący na stanowisku pracy:

  1. Utrzymywanie porządku w pawilonie sportowym, znajdującym się na Terenie rekreacyjnym w Mierzynie „Mierzynianka” przy ul. Nasiennej 20, poprzez:
    1. Codzienne mycie podłóg we wszystkich pomieszczeniach.
    2. Utrzymywanie w czystości wyposażenia pawilonu (biurka, stoły, szafy, itp.).
    3. Utrzymywanie czystości w pomieszczeniach sanitarnych poprzez codzienne czyszczenie i odkażanie środkami chemicznymi muszli klozetowych, pisuarów, umywalek, baterii łazienkowych, luster i podłóg.
    4. Okresowe mycie okien, punktów świetlnych, drzwi.
  2. Codzienne porządkowanie Terenu rekreacyjnego w Mierzynie „Mierzynianka” wewnątrz ogrodzenia (m.in. opróżnianie koszy na śmieci, zamiatanie, grabienie liści, usuwanie chwastów, pielęgnowanie roślinności).
  3. Zgłaszanie przełożonemu na bieżąco wszystkich awarii, usterek, nieprawidłowości poprzez systematyczne dokonywanie przeglądów pomieszczeń wewnątrz pawilonu, jak też urządzeń zewnętrznych.
  4. Powiadamianie przełożonego o mających miejsce na Terenie rekreacyjnym w Mierzynie „Mierzynianka” zdarzeniach, mogących stanowić zagrożenie dla zdrowia lub życia przebywających tam osób lub mogących przynieść szkodę w mieniu gminy.
  5. Zwracanie uwagi osobom, które nie przestrzegają Regulaminu korzystania z Terenu rekreacyjnego w Mierzynie.
  6. Współdziałanie z innymi pracownikami przy organizowaniu różnych imprez sportowo-rekreacyjnych i kulturalnych na Terenie rekreacyjnym w Mierzynie.
  7. Przestrzeganie w czasie pracy zasad bezpieczeństwa higieny pracy i ppoż.
  8. Dbanie o powierzony sprzęt do sprzątania.
  9. Wykonywanie innych poleceń przełożonych w ramach powierzonego zakresu czynności.

V. Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

Świadczenie pracy odbywać się będzie na Terenie rekreacyjnym w Mierzynie „MIERZYNIANKA” przy ul. Nasiennej.

  1. Stanowisko pracy:
  1. Praca zmianowa w dni powszednie, soboty, niedziele i święta zgodnie z harmonogramem pracy.
  2. Z wykonywaniem zadań służbowych wiąże się praca w różnych warunkach atmosferycznych (praca na zewnątrz w zmiennych warunkach atmosferycznych).

VI. Oferta powinna zawierać następujące dokumenty:

  1. Życiorys z opisem dotychczasowej działalności zawodowej (CV).
  2. List motywacyjny.
  3. Kwestionariusz osobowy (wzór do pobrania).
  4. Kserokopie świadectw pracy.
  5. Inne kserokopie dokumentów o posiadanych kwalifikacjach, umiejętnościach, uprawnieniach, jednoznacznie potwierdzające spełnienie wymagań niezbędnych i dodatkowych.
  6. Kserokopię dokumentu dowodu osobistego.
  7. Oświadczenie kandydata, iż kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe  (wzór do pobrania).
  8. Oświadczenie kandydata, że posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku pracy (wzór do pobrania).

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie Urzędu Gminy Dobra lub przesłać za pośrednictwem poczty na adres Urzędu:

Urząd Gminy Dobra

w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Oferta pracy na stanowisko robotnicze na Terenie rekreacyjnym w Mierzynie „MIERZYNIANKA”.

Oferty należy składać w terminie: do dnia 17.03.2017 r. do godz. 15.00.

Aplikacje, które wpłyną do Urzędu Gminy Dobra po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane.

Osoby spełniające wymogi formalne zostaną powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być podpisane i opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922)

Osoba do kontaktu:

Tamara Gębuś, Inspektor w Zespole Organizacyjnym w Urzędzie Gminy Dobra,

Telefon kontaktowy: 91 424 44 93.

Informacja:

Uprzejmie informuje, że w okresie od dnia 13 lutego 2017 r. do dnia 17 lutego 2017 r. można kontaktować się z osobą bezpośrednio odpowiedzialną za zarządzanie Terenem rekreacyjnym w Mierzynie „MIERZYNIANKA” - Panem Jerzym Trędowiczem - telefon komórkowy 508 209 119 oraz osobiście dokonać oględzin miejsca pracy.

Wójt
Teresa Dera

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Tamara Gębuś

Data wytworzenia:
24 lut 2017

Osoba dodająca informacje

Kinga Kowalewska

Data publikacji:
24 lut 2017, godz. 07:45

Osoba aktualizująca informacje

Data aktualizacji:
24 lut 2017, godz. 08:30