Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Dobra

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Oferta pracy na stanowisko Pomoc nauczyciela w Punkcie przedszkolnym w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

OFERTA ZATRUDNIENIA

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie,

ul. Kolorowa 27, 72-006 Mierzyn ogłasza konkurs na stanowisko:

Pomoc nauczyciela w Punkcie przedszkolnym w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie.

I. Nazwa i adres jednostki: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie, ul. Kolorowa 27, 72-006 Mierzyn.

II. Określenie stanowiska: Pomoc nauczyciela (1 etat) w Punkcie przedszkolnym w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie, przy ul. Weleckej 30.

III. Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

  1. Miejsce pracy: Punkt przedszkolny w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie, przy ul. Weleckiej 30.
  2. Nawiązanie stosunku pracy: Nawiązanie stosunku pracy nastąpi od dnia 07 kwietnia 2015 r.
  3. Forma zatrudnienia: umowa o pracę.
  4. Zatrudnienie nastąpi w oparciu o przepisy ustawy o pracownikach samorządowych, rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy i ustawy Kodeks Pracy.
  5. Czas pracy – 40 godz. tygodniowo

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

Wymagania niezbędne:

  1. Obywatelstwo polskie.
  2. Wykształcenie min. podstawowe
  3. Dobry stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie.

Wymagania  dodatkowe:

  1. Wysoka kultura osobista.
  2. Rzetelność i dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, systematyczność.
  3. Umiejętność pracy w zespole.

Zakres zadań do wykonania na powierzonym stanowisku:

Spełnianie czynności opiekuńczych i obsługowych w stosunku do wychowanków zlecane przez nauczyciela oddziału oraz inne czynności wynikające z rozkładu zajęć dzieci w ciągu dnia,
a mianowicie:

  1. pomoc nauczycielce w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo-wychowawczej,
  2. spełnianie w stosunku do dzieci czynności obsługowych,
  3. uczestniczenie w wycieczkach i spacerach dzieci,
  4. organizowanie wypoczynku dzieci,
  5. utrzymywanie w ładzie i porządku przydzielonego oddziału,
  6. dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków,
  7. dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz zabezpieczenie mienia przedszkola,
  8. dbałość o porządek i czystość w ciągach komunikacyjnych.

 Oferta powinna zawierać następujące dokumenty:

  1. Życiorys z opisem dotychczasowej działalności zawodowej (CV).
  2. List motywacyjny
  3. Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe
  4. Kwestionariusz osobowy >> pobierz
  5. Kserokopie świadectw pracy.
  6. Kserokopię dokumentu dowodu osobistego.
  7. Oświadczenie kandydata, iż kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe >> pobierz
  8. Oświadczenie kandydata, że posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku – pomocy nauczyciela >> pobierz

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie, przy ul. Kolorowej 27 w godz. 7:00-15:00 (sekretariat).

lub przesłać za pośrednictwem poczty na adres:

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

ul. Kolorowa 27 72-006 Mierzyn

w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Oferta pracy na stanowisko Pomoc nauczyciela”

Oferty należy składać w terminie: do dnia 31.03.2015 r. do godz. 15:00.

Dokumenty uważa się za dostarczone w terminie, jeżeli wpłynęły na wyżej wymieniony adres w terminie do dnia 31.03.2015 r. do godz. 15:00.

Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane.

Osoby spełniające wymogi formalne zostaną powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być podpisane i opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).

Osoba do kontaktu:

Iwona Kacperska-Kufel Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie

e-mail: szkola@pspmierzyn.pl,  tel/fax 91-444-06-69.

                                                                                              Dyrektor

                                                                                   Iwona Kacperska-Kufel

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Rozalia Adamska

Data wytworzenia:
24 mar 2015

Osoba dodająca informacje

Data publikacji:
24 mar 2015, godz. 19:52

Osoba aktualizująca informacje