herb BIP - Urząd Gminy Dobra

dobraszczecinska.pl

Zgłoszenie, zmiana i likwidacja działalności gospodarczej

 

Zgłoszenie, zmiana i likwidacja działalności gospodarczej

 

Zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej ( dokonaniu zmiany, likwidacji działalności gospodarczej ) można uzyskać w Urzędzie Gminy Dobra na stanowisku do spraw Ewidencji działalności gospodarczej, Wołczkowo, ul. Lipowa 51 w godz. 800 - 1630 (poniedziałek), 730- 1530 (wtorek - czwartek), 730 - 1500

 

Zgłoszenie działalności gospodarczej

 

 

W celu uzyskania zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, zgłaszający składa wniosek ( wzór w załączeniu ).

Dokonanie zmiany

 

 

W celu dokonania zmiany we wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, zgłaszający powinien złożyć wniosek zawierający informacje dotyczące zakresu zmian oraz od jakiego dnia wymienione zmiany obowiązują.

Likwidacja działalności gospodarczej

 

 

W celu likwidacji działalności gospodarczej, należy złożyć wniosek informujący o likwidacji działalności z podaniem daty zaprzestania prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegółowa informacja oraz instrukcja wypełnienia wniosku CEIDG-1

Wniosek możesz wypełnić on-line przy użyciu kreatora który podpowie i poprowadzi cię krok po kroku przez procedurę. Podstawą do złożenia wniosku w CEIDG jest identyfikacja tożsamości osoby której wniosek dotyczy oraz podpisanie wniosku.

Jeżeli składasz wniosek on-line możesz to zrobić za pomoczą podpisu elektronicznego lub profilu zaufanego poprzez systemu CEIDG lub bezpośrednio poprzez ePUAP.

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: 05-12-2004 10:42
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 01-01-2009
Ostatnia aktualizacja: Kinga Kowalewska 11-01-2019 09:04