Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Dobra
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Wyniki głosowań


Projekt uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w miejscowości Mierzyn (ul. Niezapominajki). przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w miejscowości Mierzyn (ul. Zeusa). przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w miejscowości Mierzyn (ul. Dereniowa). przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w miejscowości Grzepnica. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Dobra, w obrębie Dobra. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Dobra, obejmującego teren w obrębie Bezrzecze, w rejonie ul. Szkolnej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
13 2 4

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska przeciw
6 Ewa Głowacka wstrzymał się
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner przeciw
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski przeciw
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka wstrzymał się
18 Janusz Zarzycki przeciw
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Dobra, w obrębie Mierzyn 2. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska wstrzymał się
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska przeciw
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie zmian budżetu Gminy Dobra na rok 2020. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Dobra na lata 2020 – 2025. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie pomocy finansowej dla Powiatu Polickiego. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie pomocy finansowej dla Powiatu Polickiego (dot. ul. Granicznej). przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie pomocy finansowej dla Gminy Jawornik Polski. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska wstrzymał się
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków w 2020 r. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska wstrzymał się
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie wysokości i zasad ustalenia oraz rozliczania dotacji celowej dla podmiotów prowadzących żłobek lub klub dziecięcy na terenie Gminy Dobra. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli niewymienionych w art. 42 ust. 3 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela, zatrudnionych w szkołach prowadzonych przez Gminę Dobra. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie ustalenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Dobra. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska przeciw
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Dobra i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska przeciw
6 Ewa Głowacka wstrzymał się
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie postanowienia o odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, ustalenia stawki opłaty za pojemnik lub worek oraz określenia stawki opłaty podwyższonej za gospodarowanie odpadami komunalnymi. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 2 5

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska przeciw
6 Ewa Głowacka wstrzymał się
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner przeciw
10 Mateusz Maciejewski wstrzymał się
11 Paweł Malinowski przeciw
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka przeciw
18 Janusz Zarzycki przeciw
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie zwolnienia w części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi właścicieli nieruchomości zabudowanych budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi kompostujących bioodpady stanowiące odpady komunalne w kompostowniku przydomowym. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
15 2 2

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska przeciw
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner przeciw
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski wstrzymał się
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki wstrzymał się
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 1 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner przeciw
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki wstrzymał się
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie określenia górnych stawek opłat za usługi w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara za
5 Monika Duziak-Kowalska za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie ustanowienia służebności gruntowej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
17 2 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Monika Chomiuk za
3 Tomasz Czarnota za
4 Tomasz Czubara wstrzymał się
5 Monika Duziak-Kowalska za
6 Ewa Głowacka wstrzymał się
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu:
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji:
Ostatnia aktualizacja: