Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Dobra
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Wyniki głosowań


3. Projekt uchwały w sprawie zmian budżetu Gminy na 2019 rok. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
11 3 6

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska wstrzymał się
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Monika Duziak przeciw
6 Ewa Głowacka wstrzymał się
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner przeciw
10 Mateusz Maciejewski przeciw
11 Paweł Malinowski przeciw
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka przeciw
19 Janusz Zarzycki przeciw
20 Grzegorz Żywica wstrzymał się

4. Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Dobra na lata 2019 – 2025. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 3 5

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska wstrzymał się
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Monika Duziak przeciw
6 Ewa Głowacka wstrzymał się
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner przeciw
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski przeciw
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka przeciw
19 Janusz Zarzycki przeciw
20 Grzegorz Żywica wstrzymał się

5. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia statutów sołectw Gminy Dobra. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Monika Duziak za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Dobra przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Monika Duziak za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

6. Projekt uchwały w sprawie zlecenia wykonania zadania Gminie Miasto Szczecin z zakresu przeciwdziałania alkoholizmowi. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Monika Duziak za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

7. Projekt uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Polickiemu. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Monika Duziak za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

8. Projekt uchwały w sprawie określenia wysokości i warunków udzielenia bonifikaty od opłaty jednorazowej za przekształcenie prawa użytkowania wieczystego gruntów stanowiących własność Gminy Dobra zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Monika Duziak za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

9. Projekt uchwały w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Dobra w 2019 roku. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Monika Duziak za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

10. Projekt uchwały w sprawie ustalenia kryteriów rekrutacji do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz publicznych innych form wychowania przedszkolnego prowadzonych przez Gminę Dobra. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Monika Duziak za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

11. Projekt uchwały w sprawie zbycia nieruchomości gruntowych. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Monika Duziak za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

12. Projekt uchwały w sprawie ustanowienia odpłatnej służebności przesyłu na nieruchomościach stanowiących własność Gminy Dobra. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 0 2

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Monika Duziak przeciw
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner przeciw
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

13. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia Regulaminu dostarczenia wody i odprowadzania ścieków na terenie Gminy Dobra. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
18 2 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Monika Duziak wstrzymał się
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka wstrzymał się
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

14. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Dobra, obejmującego teren w obrębie Bezrzecza, w rejonie ul. Szkolnej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
13 5 2

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Monika Duziak przeciw
6 Ewa Głowacka wstrzymał się
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner wstrzymał się
10 Mateusz Maciejewski wstrzymał się
11 Paweł Malinowski wstrzymał się
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka wstrzymał się
19 Janusz Zarzycki przeciw
20 Grzegorz Żywica za

15. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Dobra, w obrębie Dobra (dot. ul. Spełnionych Marzeń). przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
16 1 3

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Monika Duziak przeciw
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner przeciw
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski wstrzymał się
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki przeciw
20 Grzegorz Żywica za

16. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Dobra, w obrębie Dobra. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Monika Duziak za
6 Ewa Głowacka przeciw
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

17. Projekt uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Dobra, w obrębie Mierzyn 1. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Monika Duziak za
6 Ewa Głowacka za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

18. Projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Dobra (skarga mieszkanki m. Dołuje). przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
12 1 7

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska przeciw
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Monika Duziak przeciw
6 Ewa Głowacka przeciw
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner przeciw
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski przeciw
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka przeciw
19 Janusz Zarzycki przeciw
20 Grzegorz Żywica wstrzymał się

19. Projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Dobra (skarga mieszkańca m. Bezrzecze). przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
11 0 9

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska przeciw
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Monika Duziak przeciw
6 Ewa Głowacka przeciw
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner przeciw
10 Mateusz Maciejewski przeciw
11 Paweł Malinowski przeciw
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka przeciw
19 Janusz Zarzycki przeciw
20 Grzegorz Żywica przeciw

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu:
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji:
Ostatnia aktualizacja: