Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Dobra
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Wyniki głosowań


Przyjęcie protokołu z XX sesji, która odbyła się w dniu 22 grudnia 2020 r. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Tomasz Czubara za
6 Monika Duziak-Kowalska za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie zmian budżetu Gminy na 2021 rok wraz z poprawką. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Tomasz Czubara za
6 Monika Duziak-Kowalska za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Dobra na lata 2020 – 2025 wraz z poprawką. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Tomasz Czubara za
6 Monika Duziak-Kowalska za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowej z budżetu Gminy Dobra na finansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków wraz z poprawką. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Tomasz Czubara za
6 Monika Duziak-Kowalska za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie zwolnienia z opłaty za korzystanie i zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży za rok 2021 przedsiębiorców prowadzących punkty sprzedaży na terenie Gminy Dobra. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Tomasz Czubara za
6 Monika Duziak-Kowalska za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie zwolnień w podatku od nieruchomości: gruntów, budynków i budowli związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, wskazanym grupom przedsiębiorców, których płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Tomasz Czubara za
6 Monika Duziak-Kowalska za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie przyjęcia Programów Polityki Zdrowotnej na rok 2021. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Tomasz Czubara za
6 Monika Duziak-Kowalska za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie uchwalenia Programu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Dobra na lata 2020-2032. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Tomasz Czubara za
6 Monika Duziak-Kowalska za
7 Władysława Gruszczyńska za
8 Mariusz Lindner za
9 Mateusz Maciejewski za
10 Paweł Malinowski za
11 Katarzyna Marks za
12 Bartłomiej Miluch za
13 Maria Pizzi za
14 Marcin Sobierajski za
15 Halina Sromek za
16 Jerzy Stachowicz za
17 Magdalena Zagrodzka za
18 Janusz Zarzycki za
19 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie określenia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Dobra w 2021 roku. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Tomasz Czubara za
6 Monika Duziak-Kowalska za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie ustanowienia służebności gruntowej. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Tomasz Czubara za
6 Monika Duziak-Kowalska za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w miejscowości Dobra. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Tomasz Czubara za
6 Monika Duziak-Kowalska za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dobra wraz z poprawką. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Tomasz Czubara za
6 Monika Duziak-Kowalska za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Dobra, w obrębie Dobra. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Tomasz Czubara za
6 Monika Duziak-Kowalska za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski wstrzymał się
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie uchylenia uchwały Nr XXXV/475/2018 Rady Gminy Dobra z dnia 20 września 2018r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dobra, w obrębie Mierzyn . przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Tomasz Czubara za
6 Monika Duziak-Kowalska przeciw
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie uchylenia uchwały Nr XXXV/476/2018 Rady Gminy Dobra z dnia 20 września 2018r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia oraz zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Dobra, w obrębie Mierzyn 2. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
19 0 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Tomasz Czubara za
6 Monika Duziak-Kowalska przeciw
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie nieuwzględnienia petycji Pani Teresy Garland. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Tomasz Czubara za
6 Monika Duziak-Kowalska za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie nieuwzględnienia petycji Pana Grzegorza Piątkowskiego. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Tomasz Czubara za
6 Monika Duziak-Kowalska za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

Projekt uchwały w sprawie nieuwzględnienia petycji Pana Piotr Sterkowskiego. przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
20 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Sylwia Cierpica za
2 Katarzyna Ciurzyńska za
3 Monika Chomiuk za
4 Tomasz Czarnota za
5 Tomasz Czubara za
6 Monika Duziak-Kowalska za
7 Karol Grochot za
8 Władysława Gruszczyńska za
9 Mariusz Lindner za
10 Mateusz Maciejewski za
11 Paweł Malinowski za
12 Katarzyna Marks za
13 Bartłomiej Miluch za
14 Maria Pizzi za
15 Marcin Sobierajski za
16 Halina Sromek za
17 Jerzy Stachowicz za
18 Magdalena Zagrodzka za
19 Janusz Zarzycki za
20 Grzegorz Żywica za

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu:
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji:
Ostatnia aktualizacja: