Informacja o wyniku naboru - Nabór na wolne stanowisko urzędnicze ds. kadr i płac w Zespole Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół w Dobrej

Dobra, dnia 08 lutego 2018 r.

 

Nasz znak: ZEAS.2110.1.2018.HT

1) Nazwa i adres jednostki:

Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Dobrej

2) Określenie stanowiska:

stanowisko ds. kadr i płac

3) Imię i nazwisko wybranego kandydata oraz jego miejsce zamieszkania w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego:

Hanna Ratajczak, zamieszkała w Szczecinie

4) Uzasadnienie dokonanego wyboru albo uzasadnienie nierozstrzygnięcia naboru na stanowisko:

Komisja Rekrutacyjna powołana zarządzeniem Nr 8/2018 Kierownika Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Dobrej z dnia 05 lutego 2018 r. w sprawie powołania składu Komisji Rekrutacyjnej do przeprowadzenia procedury naboru na wolne stanowisko urzędnicze w Zespole Ekonomiczno- Administracyjnym Szkół w Dobrej – do zatrudnienia na stanowisku ds. kadr i płac - rekomenduje Panią Hanną Ratajczak, zamieszkałą w Szczecinie.

Pani Hanna Ratajczak, spełniła wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko urzędnicze ds. kadr i płac w Zespole Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół w Dobrej.

Pani Hanna Ratajczak uzyskała największą ilość punktów w klasyfikacji punktowej,z przeprowadzonego testu oraz rozmowy kwalifikacyjnej. Wykazała się bardzo dobrą znajomością przepisów prawnych oraz zagadnień niezbędnych do realizacji zadań na stanowisku ds. kadr i płac w Zespole Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół w Dobrej.

Zdaniem Komisji Rekrutacyjnej Pani Hanna Ratajczak, posiada wiedzę oraz predyspozycje gwarantujące rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków na ww. stanowisku pracy.

 

p.o. Kierownika
 Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego
Szkół w Dobrej

Joanna Hrabska

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kinga Kowalewska 08-02-2018 13:45
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Helena Tomaszewska 08-02-2018
Ostatnia aktualizacja: Kinga Kowalewska 08-02-2018 13:46